Partneři

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Projekt "PÉTANQUE NAPŘÍČ GENERACEMI" je podpořen dotací z programu "Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací" z rozpočtu MPSV ČR.

Boutique "Pétanque pro vás"

Boutique "Pétanque pro Vás" - zakoupením jakéhokoli zboží přispějete na chod UBULODROMu i na další veřejnou činnost občanského sdružení.

Středisko sociálních služeb

Příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Městská část Praha 1. Náplní práce této organizace je pomoc a poskytování péče starším, zdravotně postiženým a jinak sociálně potřebným občanům Prahy 1.

UBULODROM

Největší kryté hřiště na pétanque v České republice - UBULODROM je unikátní symbiózou pivovaru a pétanque. Vznikl z iniciativy občanského sdružení Pétanque pro Vás.

Seniorum.cz

Informační portál pro seniory provozovaný o.s. ŽIVOT 90. Občanské sdružení sdružuje dříve narozené občany - seniory, jejich přátele, profesní odborníky z nejrůznějších oborů a všechny sympatizanty. Chce prohlubovat kvalitu života celé společnosti tím, že přispěje svou činností k řešení specifických problémů seniorů, umožní jim aktivně a smysluplně žít, a provázet seniory podzimem života tak, aby i jejich stáří plynulo důstojně.

 

Únětický pivovar

Vznikl v roce 1710 a na jaře 2011 se po 62 letech vaření piva obnovilo. Únětická desítka (Desítka roku 2012!), dvanáctka a sezónní speciály. V nekuřácké Pivovarské restauraci je bohatý výběr poctivých jídel. Cyklisté a děti vítáni!

M Radiooo

Nové internetové pozitivní a veselé rádio s cílem zvedat lidem náladu. Kromě hudby všeho druhu Vám přinášíme nejen kulturní, ale také sportovní tipy a vůbec rozšiřujeme vaše povědomí o tom, co se kde zajímavého děje.

Worldclass

Špičkové fitness a wellness služby šité na míru.
V Praze na třech adresách.

Com´médias / A Tout Prague

Francouzský časopis "A Tout Prague" o dění a zajímavostech v České republice. Internetový průvodce ve francouzštině, angličtině a italštině.

HotyYoga42
Studio HotYoga 42 lekce hatha jógy ve vyhřáté místnosti. Pro začátečníky i pokročilé klienty, nehledě na věk. Výborné i pro tanečníky a sportovce. Životní program zcela odlišný od jakéhokoliv jiného druhu cvičení. HOT jóga 42 - multivitamín pro Vaše tělo!